מעוניינים לבחור עורך דין לענייני פליליים איכותי? שימו לב לפסקי הדין שלו בעבר

אישום פלילי הוא אחד הדברים המפחידים ביותר בחיים מכיוון שהוא משפיע על חיינו בצורה עצומה. זה לא רק איום הכלא אלא גם העובדה כי לאחר שהורשענו בדין פלילי אנחנו לא יכולים לעסוק במקצועות רבים וזוהי בעיה חמורה ביותר. כאן המקום לציין כי להבדיל ממה שאתם חושבים לא רק עבריינים כבדים עומדים בפני הדין הפלילי אלא גם אזרחים רבים מן השורה. כך לדוגמא אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים קשה אתם עלולים לעמוד בפני דין פלילי וגם אם העסקתם עובד זר בצורה לא חוקית. הדרך הכי טובה להתמודד עם אישום פלילי היא לפנות אל עורך דין לענייני פליליים איכותי וכך לטפל בבעיה בצורה הטובה ביותר שיש. כאשר עליכם לזכור כי ככל שהעו"ד יותר איכותי כך הוא יטפל בכם בצורה יותר טובה.

האם פסקי דין זה הדבר היחיד שחשוב כאשר אנחנו בוחרים עורך דין לענייני פליליים?

דרך אחת לבחון האם אתם בוחרים עורך דין לענייני פליליים איכותי היא לבחון את פסקי הדין שבהם הוא מופיע ולראות מה כתוב בהם והאם עמדתו של העו"ד התקבלה או נדחתה. אך אתם חייבים להבין כי פעמים רבות המשפט הפלילי בכלל לא מגיע אל פסק דין והוא מוכרע עוד לפני כן בפשרה בין ההגנה ובין התביעה. על כן אתם חייבים להבין כי כישורי המשא ומתן של העו"ד הם לא פחות חשובים ואתם צריכים להבטיח כי העו"ד שלכם ידע כיצד לעמוד על הזכויות שלכם אל מול התביעה וכי הוא יהיה מומחה באמנות המשא ומתן.

האם ידעתם כי גם בתחום של עורך דין לענייני פליליים יש התמחויות?

עליכם לדעת כי יש הבדל גדול בין אישום פלילי בגין נהיגה בשכרות ובין אישום פלילי בגין עבירת בנייה או בגין גניבה והונאה. על כן אתם צריכים להיות בטוחים כי אתם פונים אל עורך דין לענייני פליליים אשר יש לו התמחות ספציפית באישום שלכם. אם אתם עומדים לדין פלילי בגין גרימת מוות ברשלנות בחרו עו"ד אשר ייצג כבר נאשמים במקרים דומים וכך בנוגע לכל מקרה שבו אתם עומדים לדין. רק כך תבטיחו כי הזכויות שלכם תישמרנה וכי אתם תקבלו את פסק הדין המקל ביותר ואף תצאו זכאים. נכון להשיג זיכוי זו משימה קשה אך עו"ד טוב יכול לעשות זאת ואת זאת אנחנו מציעים לכם לזכור.