מדינת ישראל היא מדינת חוק וטוב שכך. תארו לכם כי הייתם חיים בסציליה, במחוז קמפניה שבאיטליה או בסומליה או לוב ותבינו עד כמה חוק וסדר הם הכרחיים לחיינו. זה דבר טוב מאוד כי במדינה שלנו לא כל אחד יכול לעשות ככל העולה על רוחו וכי יש משטרה חזקה ולא פחות חשוב מכך פרקילטות עצמאית. אך העובדה כי אנחנו חיים במדינת חוק אינה אומרת כי גופי החוק אינם טועים לעולם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי גם אדם מן השורה ולא רק ראש ארגון פשע יכולים לעמוד בפני אישום פלילי. הדרך היחידה של אותו אדם להתגבר על האישום הזה זה לפנות אל עורך דין פלילי בירושלים אשר ייצג אותו אל מול רשויות המדינה ויעשה הכל בכדי להבטיח כי הוא לא יואשם בסופו של יום.

האם זה משנה לאיזה עורך דין פלילי בירושלים אני פונה?

ירושלים היא העיר הכי גדולה בישראל אם קרוב לשמונה מאות אלף איש וזאת אם אנחנו לא לוקחים בחשבון את ערי הלווין של ירושלים כמו מעלה אדומים, גוש עציון, בית שמש וכו'. על רקע זה ברור כי ניתן למצוא הרבה מאוד עורכי דין בירושלים. לכן עולה השאלה האם זה משנה לאיזה עורך דין פלילי בירושלים אני פונה? או שאני יכול לבחור את העורך דין על עיוור? אם כן אנחנו חייבים לציין כי יש משמעות אדירה לשאלה לאיזה עורך דין אתם פונים ואתם צריכים לעשות הכל בכדי למצוא את העורך הדין הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש בכדי שהייצוג שלכם יהיה טוב, איכותי ומקצועי.

אילו תכונות צריכות להיות לעורך דין פלילי בירושלים?

אם כן יש משמעות אדירה לשאלה לאיזה עורך דין פלילי בירושלים ואתם צריכים להבטיח כי לעורך דין שלכם תהיינה תכונות רבות. קודם כל אתם צריכים להבטיח כי השליטה של העורך דין בחוק היא מושלמת וכי הוא שולט לא רק בחוק העונשין או סדר הדין הפלילי אלא גם בתקדימים ופסיקות קודמות של בית המשפט. לצד זאת, אתם צריכים גם להבטיח כי העורך דין הוא ליטיגטור בחסד וכי הוא יודע להופיע בבית משפט מכיוון שבתחום הפלילי יש משמעות אדירה לשאלת ההופעה של העורך דין בבתי משפט. כמובן שהעורך דין גם צריך להיות בעל ניסיון רב וזאת בכדי להבין מה בדיוק הפרקליטות מתכננת ולדעת אילו טיעונים התקבלו בבית המשפט.