אדם נעצר, באמצע הלילה, לביקורת שגרתית, לבדיקת רשיונות, השוטרים חשדו בו שהוא עבריין וערכו חיפוש ברכבו, שם מצאו סכין וסמים, לטענת השוטרים הנאשם חטף שקית סם מידו של השוטר ובלע אותה על מנת להשמיד ראיה, כן טענו השוטרים כי הנאשם תקף את השוטר במכות וקילל אותו. כנגד הנאשם הוגש כתב אישום חמור המייחס לו עבירות של השמדת ראיה, תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית, החזקת סכין שלא כדין והעלבת עובד ציבור. מנגד טען הנאשם כי החיפוש היה לא חוקי, וכי השוטרים הכו אותו שלא לצורך, והשפילו אותו, וכן כי הסכין והסמים לא היו שייכים לו כלל - לאחר ניהול הוכחות וחקירת השוטרים בבית המשפט, התקבלו טענותינו והנאשם זוכה זיכוי מוחלט - לצפייה בכתב האישום ובהכרעת הדין המזכה

אדם שנתפסה ברשותו סכין בעמדת הבידוק בכניסה לכותל המערבי הואשם בעבירה של החזקת סכין - עבירה שעונשה עד 5 שנות מאסר - בית המשפט קיבל את טענותינו כי החיפוש היה לא חוקי וזיכה את הנאשם - .  לצפייה בכתב האישום ובהכרעת הדין המזכה 
 
 
אדם שנמסר לו ביד צו אלוף פיקוד האוסר עליו להימצא באזור יהודה ושומרון, ונתפס במקום לאחר 36 שעות - בית המשפט קיבל את טענותינו כי 36 שעות הן זמן סביר לצורך התארגנות בטרם קיום הצו וזיכה את הנאשם -  לצפייה בכתב האישום ובהכרעת הדין המזכה 
 
אדם שהואשם במגוון עבירות חמורות ובכללן איומים, תקיפת שוטר בעת מילוי תפקידו, נהיגה פוחזת, העלבת עובד ציבור ונהיגה ללא חגורה - ניסה לגרום לתאונה מכוונת עם ניידת משטרה וברח מהשוטרים, ולאחר מכן אף התנגד למעצר - בעקבות חוו"ד פסיכיאטרית פרטית שהגשנו, הפסיכיאטר המחוזי חזר בו מקביעותיו, וקבע שאינו אחראי למעשיו ואינו כשיר לעמוד לדין. בית המשפט קיבל את טענותינו, זיכה את הנאשם, והורה על צו אשפוז -   לצפייה בכתב האישום ובהכרעת הדין  .
 
כנגד אדם הוגש כתב אישום המייחס לו עבירות של העלבת עובד ציבור והפרעה לשוטר במילוי תפקידו, בשל כך שסירב להתפנות ממאחז באזור יו"ש. במהלך המשפט טענו כי 'צו האלוף' אינו חוקי ועל כן לנאשם היתה הזכות להתנגד לפינויו מהמקום. נוכח הטענה חזרה בה התביעה מכתב האישום - לצפייה בכתב האישום ובהודעה על חזרה מאישום.

 
כנגד שלושה בחורים הוגש כתב אישום בעקבות קריאות "מוות לערבים" ו"שישרף לכם הכפר" בעת משחק כדורגל. אנו טענו ל'אכיפה בררנית' שכן באותו משחק צעקו מאות אוהדים קריאות אלה ויש אינדיקציות לכך שנעצרו אנשים נוספים שלא הוגש כנגדם כתב אישום - בית המשפט קיבל את טענותינו וביטל את  כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטלו כתב האישום  .
 
 
כנגד אדם הוגש כתב אישום בגין כך שהצמיד סכין מטבח לגרונה של אשתו ואיים עליה - אנו הצלחנו להוכיח כי מדובר בתלונת שווא בעקבות הליך גירושין והמאשימה חזרה בה מכתב האישום. בית המשפט ביטל את כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול כתב האישום 
 
 
כנגד שני מוכרים הוגש כתב אישום על כך שמכרו פריטי לבוש מזוייפים של חברות בינלאומיות, ובכללם דיזל, לקוסט, הוגו בוס, ריי-באן, נייקי, אדידס, נאוטיקה וטומי הילפיגר - לאחר שהגשנו בקשה לעיון בחומר חקירה נוסף וביהמ"ש נעתר לבקשתנו, המאשימה סירבה לגלות את החומר המבוקש, חזרה בה מכתב האישום, ובית המשפט ביטל את כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול כתב האישום  .
 
 
כנגד אדם הוגש כתב אישום על כך שנכנס לביתו של אחר והכה את האחר בביתו - לאחר קבלת הייצוג דרשנו לקבל העתק מהתלונה הנגדית שהגיש הלקוח כנגד המתלונן, וטענו ל'אכיפה בררנית' בכך שתלונת הלקוח כנגד המתלונן לא הבשילה לכדי כתב אישום. המאשימה חזרה בה מכתב האישום ובית המשפט ביטל את האישום -  לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול כתב האישום  .
 
 
באירוע אלים מחוץ למסיבה הוכו הנאשמים ע"י שוטרים. באותו אירוע נטען כי הנאשמים הכו וקיללו את השוטרים ועל כן הוגש כנגדם כתב אישום בעבירה של תקיפת שוטרים בנסיבות מחמירות והעלבת עובד ציבור. אנו טענו כי לא יתכן מצב בו תלונת אזרח כנגד שוטר לא תטופל ואילו בתלונת שוטר כנגד אזרח יוגש כתב אישום. בית המשפט קיבל את טענותינו והחליט על ביטול כתב האישום (המאשימה ערערה על ביטול כתב האישום אך חזרה בה מהערעור) -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול כתב האישום  .
 
 
בעקבות מספר תלונות שווא נעצר אדם באשמה שבמועדים רבים הכה את אשתו- לאחר קבלת התיק לטיפול משרדנו הצלחנו להוכיח כי מדובר בתלונות שווא, המאשימה חזרה בה מכתב האישום, וכתב האישום בוטל -   לצפייה בכתב האישום בהודעה על חזרה מאישום ובהחלטה על ביטול האישום  .
 
 
כנגד שתי בחורות הוגש כתב אישום בעבירות של תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות והעלבת עובד ציבור, בכך שהתנגדו למעצר, השתוללו, הכו את השוטרים וגרמו להם חבלה. לטענתן השוטרים הם אלו שהיו אלימים בארוע ואולם הנאשמות הגישו תלונה במח"ש (המחלקה לחקירות שוטרים) והתלונה כנגד השוטרים נסגרה מ'חוסר עניין לציבור'. בנסיבות אלה טענו כי לא יתכן שאין עניין לציבור באלימות שוטרים כנגד אזרחים ומנגד בשל תלונת השוטרים הוגש כתב אישום - בית המשפט קיבל את מלוא טענותינו והחליט על ביטול כתב האישום. הפרקליטות ערערה על ההחלטה לביטול כתב אישום וערכאת הערעור דחתה את ערעור הפרקליטות וקיבלה את מלוא טענותינו -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול אישום  .    לצפייה בפסק הדין של ערכאת הערעור 
 
 
לצורך השגת מטרות פסולות בהליך הגירושין, הגישה אשה כנגד בן זוגה תלונה במשטרה על כך שאיים עליה, בעודו מחזיק בסכין, שישחט אותה. כנגד בן הזוג הוגש כתב אישום ואנו הצלחנו להוכיח כי מדובר בתלונת שווא. המאשימה חזרה בה מכתב האישום ובית המשפט החליט למחוק את כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על מחיקת האישום  .
 
 
על רקע מחאת האוהלים של שנת 2011, פנה אדם אל ראש העיר ואיים עליו במילים "אני אדקור אותך על הצו שנתת לי", "אני אשחט אותך" וכו'. עם קבלת התיק לטיפולנו, פעלנו לקיום פגישה בין הנאשם לראש העיר והצלחנו לשכנע את המאשימה לחזור בה מכתב האישום, בעקבות כך נמחק כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום והחלטה על מחיקת כתב האישום  .
 
 
 
כנגד שני אחים הוגש כתב אישום בעבירות של איומים והיזק לרכוש. לאחר בירור עלה כי בעקבות אותו ארוע הוגש כתב אישום גם כנגד המתלוננים, ומשהמתלוננים הורשעו בעצמם בעבירות של תקיפה נאלצה המאשימה לחזור בה מכתב האישום וכתב האישום בוטל -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול כתב האישום 
 
 
כנגד אדם הוגשו שני כתבי אישום, לשני בתי משפט שונים, בגין אותו ארוע (התנהגות פסולה במקום ציבורי מתוך מניע גזענות), בית המשפט קיבל טענותינו המשפטיות והורה על ביטול כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול כתב האישום  .
 
 
כנגד אדם הוגש כתב אישום בגין שלוש עבירות של גניבה משלוש חנויות שונות. לאחר שעמדנו על מצבו של הנאשם הראיות בתיק הודיעה המאשימה שהיא חוזרת בה מכתב האישום ובית המשפט החליט על ביטול כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול כתב האישום  .
 
 
בעקבות תלונת שווא הוגש כנגד אדם כתב אישום בגין כליאת שווא, לאחר קבלת הייצוג הצלחנו להוכיח כי מדובר בתלונת שווא ורשות התביעה הודיעה על ביטול כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום, בהודעה על ביטול כתב האישום והחלטה על סגירת התיק  .
 
 
שלוש בחורות הואשמו בכך שתקפו, בבעיטות סטירות ונשיכות, מאבטחים בתחנה המרכזית, ללא הצדקה לכך - לאחר שטענו מגוון טענות משפטיות מקדמיות הוסכם כי כנגד תרומה של 500 ש"ח לארגון 'יד שרה' תחזור המאשימה מכתב האישום. בית המשפט ביטל את כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול האישום  .
 
 
אדם הואשם בכך שזרק ביצים על מוכר בשוק והכה את המוכר באגרופים, לאחר קבלת הייצוג פעלנו לאיתור מצלמות האבטחה וטענו שהנאשם הוא למעשה האדם שהותקף ע"י המתלונן, המאשימה חזרה בה מהאישום, ובית המשפט ביטל את כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול האישום  .
 
 
בחורה שהפגינה מול ביתו הפרטי של המשנה לפרקליט המדינה, עוה"ד שי ניצן, נעצרה והוגש כנגדה כתב אישום בעבירה של התקהלות בלתי חוקית, לאחר התדיינות משפטית ארוכה הודיעה המאשימה על חזרה מאישום ובית המשפט ביטל את כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול כתב האישום. 
 
 
בשל אי הבנה בין נאשם למתלונן, הוגש כנגד אדם כתב אישום בו הואשם אדם בעבירות של גניבה וקבלת דבר במרמה, לאחר שהצלחנו לעמוד על כך שמדובר באי-הבנה הגענו להסכמות כי הנאשם ישיב את הכסף שגבה מהמתלונן וכתב האישום נמחק -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על מחיקת כתב האישום. 
 
 
כנגד שני בחורים הוגש כתב אישום בגין תיקון רכבם בשטחי הרשות הפלסטינאית, לאחר שעמדנו על כך  ש'חוק איסור תיקון רכב בשטחי הרשות הפלסטינית (מניעת גניבות)', הינו חוק שאינו עומד בכללים שנקבעו בחוקי היסוד, ולאחר שהצבענו על חולשה בראיות, ביקשה רשות התביעה לחזור בה מכתב האישום, וכתב האישום בוטל -   לצפייה בכתב האישום, בהודעה על ביטול אישום ובהחלטה על ביטול האישום  .
 
 
כנגד אדם הוגש כתב אישום על כך שאיים בטלפון על גרושתו וילדיו. למרות שבידי המאשימה היה תדפיס פלט שיחות המוכיח את קיומם של שיחות הטלפון, לאחר איסוף חומר רלבנטי מבית המשפט למשפחה הוכחנו כי בעקבות הליך הגירושין המרידה הגרושה את הילדים כנגדו עד כדי 'ניכור הורי' והגשת תלונות שווא - המאשימה חזרה בה מכתב האישום ובית המשפט  החליט על ביטול כתב האישום -   לצפייה בכתב האישום ובהחלטה על ביטול כתב האישום.